AMD A6 APU’lu Acer Dizüstü Bilgisayar

| 01 Temmuz 2012 | 0 Comments

Şık tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile göz dolduran Acer V3 – 551G, bilgisayarda üstün performans, olağanüstü HD görüntü kalitesi ve uzun pil ömürlü dizüstü bilgisayarı tanıttı.

AMD’nin A6 APU’suna sahip Acer V3 – 551G dizüstü bilgisayar, teknolojiyi etkin kullananların çok işine yarıyor. Dört çekirdekli işlemci ve çift ekran kartı gücü sunan AMD A6’lı Acer V3 – 551G, teknoloji severlere birçok uygulamayı aynı anda çalıştıracak ve olağanüstü HD kalitede sunacak performansı getiriyor. AMD, A6 APU’sunda bulunan “Tüm Gün Pil Ömrü” özelliği ile ise diğer dizüstülere kıyasla %30 daha fazla pil ömrü sunuyor, yaşamını mobil sürdürenlerin yardımcısı oluyor.

Acer Clear fi 2.0 Özelliği ile bilgisayarınızı evinizdeki dijital cihazlara bağlayıp, film izleme keyfini bir üst seviyeye taşıyın!
Acer V3 Series’de bulunan Acer InviLink™ Nplify™ Wi-Fi CERTIFIED™ kablosuz bağlantı ve Gigabit Ethernet, kullanıcıların kolayca internete bağlanmalarını sağlıyor, Acer Crystal Eye HD web kamera ise yüksek çözünürlüklü görüntülü konuşma imkanı sunuyor. Acer clear.fi 2.0 tüm dijital ev cihazlarını otomatik olarak bağlayarak kullanıcıların medya içeriklerini evlerindeki herhangi bir cihazla kullanmasına, izlemesine ve paylaşmasına olanak sağlıyor. Diğer dijital cihazlarla paylaşım için çoklu kart okuyucu, Bluetooth® 4.0 ve USB 2.0/3.0 bağlantı (USB üzerinden şarj özellikli) gibi olanaklar bulunuyor.

Parlak kaplamalı şık tasarımı ile göz dolduran Acer V3 Serisinin, siyah, altın, gümüş ve gri renkleri bulunuyor. Acer chiclet klavyeye ek olarak, çoklu dokunuş özellikli touchpad ile rahat ve hızlı kullanım sağlıyor.

Category: Genel

About the Author ()

Yorum Yazın