Hizmetlerimiz

İstanbul Notebook Servisi

İstanbul’un Tüm İlçelerine Yerinde bilgisayar teknik servis hizmeti veriyoruz. Laptopunuzun modeli ne olursa olsun 7/24 Bizi arayabilirsiniz. Başta Apple, Asus, Acer, Lenovo, Hp, Vaio, Toshiba, Casper olmak üzere onlarca notebooka teknik servis hizmeti veriyoruz.

Macbook Tamiri

Apple Ürünleri Tamiri İstanbul Bilgisayar Servisi ekibi olarak arızalanmış Macintosh cihazlarınızı tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet veriyoruz. Apple Ürün Hizmetlerimiz Macbook Lcd Ekran Değişimi Macbook Tamiri Macbook Update Macbook Air Ekran Değişimi Macbook Air Tamiri Macbook Antivirüs Bayisi Macbook Batarya Tamiri Servisi Macbook Air Onarımı Macbook Yıllık Bakımı yapılmaktadır.

Netbook Tamiri

Firmamıza getirilen NetBOOK ‘a servis formu açıldıktan sonra kayıt tarihinden itibaren (arızasına göre) 2 gün içerisinde arızası ve tamir ücreti belirlenir. Ücret belirlendikten sonra notebook veya Pc sahibi kişiyle irtibata geçilir ve kendisinin onayından sonra sonra cihaz tamir edilir.

Notebook Tamiri

Marka model farketmeksizin her türlü notebook tamir, onarım ve bakımı. – Tüm marka modeller için orjinal ve muadil yedek parça satışı – Notebook Ekran kartı tamiri, Notebook ekran kartı değişimi – Notebook ekran tamiri, notebook lcd ekran tamiri ve değişimi – Sıvı teması görmüş, Üzerine su, çay, kahve, kola dökülmüş notebooklarınızın tamiri ve bakımı yapılır.