Msi Notebook Tamiri

| 24 Temmuz 2012 | 0 Comments

İstanbul laptop servisi olarak Msi’de bulunan bütün semtlere, mahallelere ve çevre ilçe ve semtlere yerinde Notebook teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Notebook’ın günümüzde ki önemi ölçülemeyecek kadar yüksektir, hatta kimileri için tabiri caiz ise hayati önem taşır.

Notebook kullanıcılarının Notebook Teknik Servis hizmeti alacağı firmayı kaliteli hizmeti alabilmek için iyi tanımak durumundadır.

Msi Notebook Tamiri olarak verdiğimiz hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini misyonumuz olarak seçtik.

Bizleri seçen çoğu kullanıcı daha önceki aldıkları teknik servis hizmetinden doğan problemlerden yakınmaktadır.

İstanbul laptop servisi olarak Msi de ve diğer semtlerde verdiğimiz yerinde teknik servis hizmetinin her zaman arkasındayız.

Çalışanlarımız en az 6 ay eğitim gördükten sonra Profesyonel Teknik Servis Elemanı ünvanına ulaşır.Daha sonra siz müşterilerimize hizmete sunulmaktadır. Verdiğimiz teknik servis hizmeti firmamızın sektörde en iyi olduğunun garantisidir.

MSI’da alacağınız Notebook teknik servis hizmetinden sonra herhangi bir soru veya sorun yaşamanız durumunda haklı müşteri hattımızı arayıp, olası hataların/problemlerin çözülmesini dileyebilirsiniz.

Verilen hizmette firmamız tarafından yaşatılan herhangi bir problem için hiç bir ücret talep edilmemektedir.

Tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Msi Notebook tamiri olarak hizmetlerimiz;

Veri kurtarma

Notebook tamiri, Notebook teknik servis hizmeti

Yerinde Notebook tamiri

Yerinde Notebook dizüstü (laptop) Notebook tamiri

Notebook tamiri

Notebook bakım ve onarımı

Ayrıca, Kurumsal olarak,

Notebook Bakım anlaşması,

Notebook tamiri ve tamiri,

Firmalara servis paketi imkanları,

En önemlisi 7 gün 24 saat servis anlayışı

Msi Notebook Tamiri, Teknik Servis evinizde, iş yerinize bulunan Notebook ürünlerinizin tamir ve bakımını yapmaktadır. Msi Notebook teknik tamiri kaliteli, hızlı, tecrubeli hizmet anlayışıyla Msi Notebook Tamiri olarak sektöründe iyi bir donanıma sahip firma olmayı başardı, her dönem yenilenen teknoloji ile teknisyenlerimize verdiğimiz eğitimler doğrultusunda başarılı güler yüzlü, olmayı müşteri memnuniyetini sağlamak için her geçen gün kendimizi siz müşterilerimiz için geliştiriyoruz. Msi Notebook Tamiri ne Günlük yüzlerce müşteri memnuniyetiyle Msi Notebook Teknik Servis çağrı merkezi siz müşterilerimize 7/24 Hizmet vermekteyiz. Msi Notebook Servisi Tamir ve arıza işlemlerle ilgili bir yıl parça, montaj, işçilik, garantisi olmakla birlikte bütçenizi göz önünde bulundurarak işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Category: Genel

About the Author ()

Yorum Yazın